Depilacja laserowa pach – kompendium wiedzy

Depilacja pach jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów biorąc pod uwagę usuwanie zbędnego owłosienia przy użyciu lasera. Włoski tutaj są zwyczajnie nieestetyczne, nierzadko powodują poczucie dyskomfortu. W zabiegu tego rodzaju korzystają przede wszystkim kobiety aktywne, które nie zawsze maja czas na tradycyjne golenie tych partii ciała, tym bardziej, że należy to robić średnio co dwa dni.

Każda depilacja laserowa pach  składa się z kilku zabiegów. Podczas pierwszej wizyty specjalista przeprowadza z klientem wywiad – chodzi tutaj przede wszystkim o wykluczenie przeciwwskazań zdrowotnych do przeprowadzenia zabiegu, jakim jest depilacja laserem. Co ważne, przed wizytą nie wolno się opalać ani golić włosków. Osoba, która zajmie się ich laserowym usuwaniem musi obejrzeć ich strukturę, by zdecydować czy zabieg jest w ogóle możliwy do wykonania. Tutaj od razu zaznaczymy, że najlepsze efekty uzyskuje się na owłosieniu ciemnym i gęstym.

Pierwszy zabieg trwa nie więcej niż kilkanaście minut. W tym czasie odczuwalny jest ból poprzez promieniowanie jednak już po zabiegu szybko mija, kiedy specjalista nakłada na pachy chłodzący żel bądź poduszkę z lodem.

Jak potwierdzają profesjonaliści z gabinetu Wasylkowscy, zabieg usuwania owłosienia z pach należy wykonać średnio 3 do 5 razy w odstępach co najmniej dwutygodniowych. Po zakończeniu całego procesu można cieszyć się gładką skórą w tej partii ciała już na zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.