Mała czarna na jakie okazje

Tak zwana mała czarna to must have w szafie każdej kobiety. Klasyczna czarna mini sukienka w zasadzie gotowa stylizacja na każda okazję. Często wychodzimy na różne spotkania, chcemy wyglądać jak najlepiej, wyciągamy z naszych szaf najlepsze ubrania jednak po ich założeniu okazuje się, że to jednak nie to, kombinujemy, zmieniamy, łączymy, a ostatecznie stylizacja okazuje się nie taka. Wówczas z pomocą przychodzi to co proste i klasyczne. Mała czarna to idealne rozwiązanie w zasadzie na każdą okazje. Zakładając do niej szpilki wyglądamy elegancko jest to stylizacja na wieczorne wyjście czy biznesowy bankiet, a nawet randkę. Chcemy czuć się luźno i swobodnie zakładamy małą czarną i trampki, stylizacja idealna na popołudniową kawę z przyjaciółką. Nie musimy łączyć jej z żadnymi dodatkami, wystarczą szpilki mała torebka i drobna biżuteria, a nasza stylizacja jest kompletna i z pewnością wpasuje się w niejedną okazję, zarówna takie bardziej formalne jak i mniej formalne.

 

Mała czarna – na jaką okazję ubrać tę sukienkę?

Chyba nie ma kobiety która otwierając swoją szafę dochodzi do wniosku, że ma sporo ubrań, ale mimo to nie ma co założyć. Takie stwierdzenie to oczywisty klasyk gatunku i nikogo to już nie dziwi. Mimo, że nasze szafy uginają się od nadmiaru ubrań, możemy znaleźć w nich typowe sukienka na wesele, które tak naprawdę zakładam tylko raz, a później leżą w szafie, różnego rodzaju sukienki z falbanami, sukienki satynowe czy nawet kombinezony damskie.

Nie we wszystkich tych ubraniach jednak chodzimy. Niektóre wkładamy bardzo często, bo są ponadczasowe i uniwersalne, zawsze wyglądamy w nich dobrze.  Z pewnością zaglądając do swojej garderoby na widok małej czarnej zastanawiamy się do czego i na jaką okazję ją ubrać? Później okazuje się że ta zwykła mała czarna przydaje się niejednokrotnie. Jeśli nie mamy takiej w swojej szafie to czas udać się na zakupy, aby wybrać fason najlepszy dla siebie. Większość pań wybierając sukienkę decyduje się na modele ołówkowe, które należą do bezpiecznej klasyki, która nigdy nie wychodzi z mody. Tego typu sukienki okazjonalne, sprawdzają się podczas wielu  uroczystości, ale są dobre również do pracy oraz na co dzień. Warto wybrać taką czarną sukienkę, która będzie wykonana z dobrej jakości materiału. Dzięki temu będzie trwał i z pewnością posłuży nam na lata. Pamiętajmy też o zasadzie im prościej tym lepiej.

Mała czarna – na jaką okazję ją ubrać i do czego pasuje

Proste sukienki zawsze wyglądają najlepiej i pasują na wiele okazji. Kupując czarną sukienkę z cekinami falbanami i tiulami decydujemy się na zakup, który najprawdopodobniej zostanie założony raz,a później będzie zalegał w szafie. Proste sukienki to duży potencjał ponieważ możemy nosić je na wiele sposobów i na różne okazje. . Jeżeli chcemy aby była bardziej elegancka możemy założyć do niej klasyczną marynarkę bądź żakiet. Jeśli jednak zależy nam na swobodnym luźnym out-ficie  na co dzień to sprawdzą się baleriny, trampki i katana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.