Planowanie wesela – na co zwrócić szczególną uwagę?

Każda Młoda Para pragnie, by ich wesele było uroczystością wyjątkową. Istnieją pewne czynniki w całościowym harmonogramie tego wydarzenia, które muszą zostać zapewnione na najwyższym poziomie, bo to one właśnie świadczyć będą o powodzeniu całej imprezy.

Planowanie wesela powinno odbywać się conajmniej na kilka miesięcy przed uroczystością. Warto wtedy przede wszystkim wziąć pod uwagę jedzenie – na stołach pojawić się musi co najmniej kilka dań ciepłych i przystawki. Nie może zabraknąć także alkoholu i słodyczy, które umilą wieczór i zabawę. Pamiętajmy o tym, by weselne menu ustalać biorąc pod uwagę preferencje kulinarne ogółu – nie każdy bowiem lubi sushi, owoce morza czy samą zieleninę.

Kolejny czynnik to parkiet i taniec. Tutaj należy przyjrzeć się samej sali weselnej, przestrzeni, jaka wygospodarowana jest na zabawę oraz podłogę, z jakiej został wykonany parkiet. Nic jednak nie wpłynie tak dobrze na wyśmienitą zabawę i tańce jak zespół na wesele. Ten musi być dobrany ze szczególną uwagą. Powinien mieć nie tylko dobry wokal czy sprzęt, ale również repertuar. Ten powinien być dobrany do ogółu gości, wiadomym jest, że najlepiej bawić się przy skocznych rytmach i znanych utworach, które łatwo wpadają w ucho. Wpisując w przeglądarce internetowej zespół na wesele można znaleźć w spory wybór zespołów i z pewnością każdy znajdzie odpowiedni biorąc pod uwagę chęć stworzenia ogólnego klimatu wesela i preferencje muzyczne. Pamiętajmy tylko, by nie serwować gościom muzyki klasycznej czy ciężkiego rocka – nie każdy może się wtedy odnaleźć na parkiecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.