Fotografia ślubna – najnowsze inspiracje

Era sesji ślubnych wykonywanych w studiu fotograficznym bezpowrotnie mija. Dzisiaj nowożeńcy stawiają na spontaniczność, szaleństwo i ekstrawagancję w wykonywaniu tego rodzaju pamiątki.

Od kilku już lat popularnością cieszą się zdjęcia plenerowe. Tego rodzaju sesje wykonywane są najczęściej z miejscach klimatycznych, wyjątkowo urzekających bądź symbolicznych dla świeżo poślubionych. Tym samym słynne są sesje podczas przejażdżki konnej po plażach nad Bałtykiem czy podczas romantycznej kolacji na środku jeziora. Młode Pary zabierają fotografa w góry, do jaskiń, okazałych parków czy urzekających zamkowych ruin. Fotografia ślubna w Warszawie najczęściej wykonywana jest w popularnych Łazienkach, nad Zegrzem, na Polach  Mokotowskich czy stacjach metra. Coraz częściej również na fotografiach nie figurują tylko nowożeńcy, ale również ich najbliżsi. Tym samym do fotografowania zapraszani są świadkowie, rodzina i przyjaciele a zdjęcia wykonywane są w iście humorystycznym nastroju.

Warto również zauważyć, że tuż obok sesji zdjęciowych z „pompą” coraz większym uznaniem cieszą się romantyczne a zarazem skromne sesje w domowym zaciszu. Jak potwierdzają fotografowie z fotoziemka, coraz więcej par decyduje się również na sesje z nocy poślubnej, wykonywane w pokoju hotelowym bądź domowym łóżku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.