Najlepsze alkohole świata

Ranking, w którym zawarte byłyby najlepsze alkohole świata powinien być tworzony w jego różnych częściach. Wpływ na to mają przede wszystkim różne gusta populacji, jaka żyje w najróżniejszych zakątkach. O ile w Europie króluje piwo, wino i wódka, tak w Ameryce popijają whiskey a na Karaibach rum. Meksyk jest mekką tequili a Francja wybornych win. Czystą wódkę pija się głównie na wschodzie a cydr popularny jest nawet w Egipcie.

No właśnie, o tym ostatnim można by pisać wiele bowiem to właśnie cydr jest jednym z nielicznych trunków, który pija się z podobną popularnością praktycznie wszędzie – chociaż najbardziej znany jest w Niemczech, Irlandii, Włoszech czy wymienionej już Francji to tak naprawdę pochodzi z Chin, gdzie spożywany jest równie chętnie. Co ciekawe, to niskoprocentowy napój alkoholowy, który pija się jako orzeźwiający napój w ciągu dnia i wyskokowy trunek na wieczornych imprezach. To jeden z najlepszych alkoholi na świecie, ponieważ łączy w sobie smak piwa i wina – przynajmniej tak smakuje nasz polski Cydr Dzik, który produkowany jest tylko z polskich jabłek, według dawnych, tradycyjnych receptur.

Tym samym cydr we Wrocławiu, cydr w Krakowie czy cydr w innym mieści Polski dorównuje teraz swoją jakością do tych najlepszych, którymi delektują się od wieków mieszkańcy niemal całego świata.

Dzik – najlepszy cydr

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.