Niemowlak – niezbędne gadżety do opieki

Już na długo przed porodem każdy rodzic sporządza sobie listę niezbędnych artykułów, jakie będą niezbędne do opieki nad nowo narodzonym dzieckiem. Na liście znajdują się przede wszystkim artykuły pierwszej potrzeby, takie jak ubranka, środki pielęgnacyjne, pieluchy.

Nie można zapominać również o tych, które będą pełnić funkcję zabezpieczającą. To najczęściej ochraniacze do łóżeczka czy zabezpieczenia kontaktów. Posiadacze mieszkań o dużym metrażu czy domów nabywają również zazwyczaj gadżet, jakim jest elektroniczna opiekunka. W tym przypadku jest to już w sumie niezbędnik, który pozwala na chwilę odprężenia i zapewnia spore bezpieczeństwo.

Dzięki niani elektronicznej rodzice mają pełną kontrolę nad snem dziecka, nie przebywając non stop przy łóżeczku, w jakim przebywa niemowlak. Dzisiaj produkowane są nianie, które nie tylko przekazują dźwięk z pokoju, w jakim pozostawione jest dziecko. Te nowoczesne mają również zbudowaną kamerkę, dzięki czemu rodzice odbierają obraz, nawet z ciemności bowiem kamerka wyposażona jest w podczerwień. To nie wszystko, ponieważ dobrej jakości niania elektroniczna pozwala mierzyć tętno dziecka czy monitoruje oddech – to niezbędne, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę, że szereg noworodków i niemowląt cierpi na bezdech.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.