Ramki na tablice rejestracyjne

Choć może nie wydaje się to dobrym pomysłem na biznes, to jednak ramki na tablice rejestracyjne potrafią zapewnić żywotność niejednej firmie. Dlaczego? Otóż oprócz samych rejestracji mogą być one również nośnikiem różnego rodzaju reklam, z czego korzystają salony samochodowe, wypożyczalnie wozów, itp. Porządnie wykonane ramki pod tablice muszą przejść szereg rygorystycznych testów, które zagwarantują ich wytrzymałość oraz elastyczność. Nadto różni producenci oferują rozmaite warianty – na przykład ramki na tablice rejestracyjne z napisami wypukłymi 3D, pokryte folią termotransferową, metalizowane czy z hydrografiką. Oprócz tradycyjnych, prostokątnych kształtów można spotkać także kwadratowe – są one stosowane najczęściej na motocyklach i innych pojazdach jednośladowych. Firmy produkujące ramki pod tablice mają dość dużo ofert, które mogą być dopasowane pod indywidualne potrzeby klienta. Dotyczy to zwłaszcza większych zamówień, jak np. dla całej flotylli firmowej czy firm przewozowych.

Ceny ramek różnią się w zależności od producenta oraz techniki, w jakiej będą wykonane. Inny koszt będzie za tradycyjną ramkę uniwersalną, a jeszcze inny za modną ostatnio technologię 3D (doming). Jest to ramka z warstwą przeźroczystej żywicy, pod której można umieścić nadruk. Żywica gwarantuje wolniejsze zużywanie się nadruku, a co za tym idzie – dłuższą jego żywności. Dodatkowo kolory stają się bardziej żywe, co przyciąga wzrok. Jako że tworzenie ramek tego typu jest dość czasochłonne, firmy produkujące je przyjmują tylko zlecenia na hurtowe ilości. Tego typu ramki pod tablice powinny zainteresować te firmy, które chcą mieć widoczną, wyróżniającą się i trwałą reklamę.

Wszelkie szczegóły dotyczące tego typu produktów można znaleźć na witrynach producentów. Również kwestia cen za ich wykonanie jest sprawą do dogadania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.