Fryzury gwiazd – najlepsze inspiracje

Najczęściej to właśnie gwiazdy, które na co dzień oglądamy w szklanym ekranie inspirują nas i mobilizują do podjęcia decyzji o zmianie fryzury. Co więcej, to właśnie fryzury gwiazd wyznaczają trendy, jakie będą obowiązywać w danym sezonie a chcąc być modną od razu zapisujemy się do fryzjera. Nie ma w tym nic złego, w końcu należy brać przykład od najlepszych.

Najczęściej to jak wygląda dana aktorka czy wokalistka jest efektem pracy sztabu ludzi: stylistów, fryzjerów, makijażystek. To właśnie ci specjaliści śledzą światową modę i przekładają ją na polskie realia więc kto jak nie oni znają się na tym najlepiej?

Chcąc zawsze być na czasie my z kolei przeglądamy kolorowe gazety i z wyrwana kartką z magazynu pędzimy do fachowca, jakim jest fryzjer w Warszawie. Warto również wiedzieć, że i on jest doskonale obeznany i służy zawsze radą w doborze fryzury. Chociaż wydaje się, iż obecnej jesieni modne będą gładkie fryzury, ciemne tonacje i przedziałek na środku głowy (przynajmniej takie fryzury coraz częściej noszą gwiazdy na czerwonym dywanie) to może okazać się, że taki styl zupełnie nie będzie pasował do Ciebie. Wpływ na to ma nie tylko kształt głowy czy karnacja, ale też osobowość i styl życia.

Pamiętajmy, by zawsze wybierać zaufanych fachowców. Styliści z salontuiteraz przekonują, że o ile warto brać pod uwagę nowości, jakie przestawiają celebryci to oczywiście nie mogą być oni jedynym wyznacznikiem naszego wyglądu a co za tym idzie samopoczucia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.