Nanoplastia włosów czy keratyna

Nanoplastia włosów to zabieg który wykonuje każdy dobry fryzjer. Ten zabieg już od dawna cieszy się ogromna popularnością jednak zyskuje on z roku na rok jeszcze więcej zwolenników. Efekty zabiegu są wręcz spektakularne i i zaskakujące. Nanoplastia włosów jest to zabieg który polega przede wszystkim na prostowaniu włosów. W trakcie tego zabiegu na włosy nakładana jest substancja mająca na celu wygładzenie oraz wyprostowanie nawet najbardziej pokręconych i trudnych do okiełznania włosów. Preparat który jest nakładany na włosy wnika wewnątrz włosa i zmienia ich strukturę.

Jak przebiega zabieg nanoplastii włosów

Zabieg polega na umyciu włosów bardzo silnym szamponem oczyszczającym włosy, następnie na włosy zostaje nałożony preparat, na który zostaje nałożony czepek, należy wówczas odczekać około godziny. Następnym krokiem jest zmycie preparatu oraz wysuszenie włosów, a następnie prostowani włosów pasmo po paśmie. Zabieg może trwać od trzech do sześciu godzin wszystko zależy od gęstości oraz długości naszych włosów.

Efekty nanoplastii włosów

Zabieg nanoplastii włosów wykonuje każdy dobry salon fryzjerski, poznań jest miastem w którym bez problemu będziemy mogli przeprowadzić taki zabieg na swoich włosach. Panie korzystają z nanoplastii włosów głównie z uwagi na to, że efekt jest naprawdę zaskakujący i utrzymuje się nawet przez sześć miesięcy. Zabieg ten jest bardzo podobny do zabiegu jakim jest keratynowe prostowanie włosów. Efekty obu tych zabiegów są do siebie bardzo podobne jednak różnica pomiędzy zabiegami tkwi w tym, że proste włosy po zabiegu keratyny są tylko efektem ubocznym. Keratynowe prostowanie włosów ma za zadanie przede wszystkim odbudowę i regenerację włosa od wewnątrz, w efekcie czego włos staje się także gładki i prosty na zewnątrz. Nanoplastia ma za zadanie tylko wyprostowanie włosa, jednak jest ona wykonywana z użycie składników organicznych które w żaden sposób nie są szkodliwe, przez co ten zabieg może być wykonywany również u kobiet w ciąży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.