Zaplanuj swój wymarzony ślub

To nieprawda, że na wymarzony ślub składa się piękna suknia, dobry humor i weselnicy. Oczywiście, wielu uważa, że to podstawa i pewnie ma w tym sporo racji natomiast, by tą najważniejszą w życiu chwilę ze wzruszeniem spędzili i wspominali nowożeńcy warto zwrócić uwagę na kilka dodatkowych szczegółów.

Przede wszystkim istotna jest oprawa ślubu i wesela. Na dobry nastrój i idealny klimat wpływa wiele czynników. To głównie dekoracje nawiązujące do tej jedynej w życiu chwili, odpowiednia muzyka, oświetlenie czy jedzenie na weselu. Nie mniej ważne są elementy dodatkowe – obecnie coraz więcej młodych decyduje się na atrakcje typu pokaz sztucznych ogni, prezentacja umiejętności zawodowych tancerzy, magika czy profesjonalnych wokalistów.

Istotne są również elementy przeznaczone tylko dla nowożeńców, takie jak noc poślubna, podróż poślubna czy zdjęcia ślubne w Warszawie. Tutaj liczy się głównie estetyka, ale i symbolika miejsca. Jak przyznają fotografowie z fotoziemka, którzy zajmują się realizowaniem profesjonalnych sesji coraz częściej para młoda wybiera plener, do lamusa raczej odchodzą już sesje ślubne w fotograficznym studio. Dzisiaj zdjęcia wykonywane są najczęściej w miejscu szczególnie ważnym dla młodych, to na przykład park, w którym chodzili na pierwsze randki czy most, na którym wyznali sobie po raz pierwszy miłość. To również plener najbardziej znany w stolicy, symbol miasta jak Łazienki, most Świętokrzyski, Starówka, stacje metra, Stadion Narodowy bądź bulwary nad Wisłą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.