Zawsze modne fryzury – ranking najlepszych

Jeśli nie zamierzasz każdego miesiąca umawiać się na wizytę do fryzjera postaw na klasyczną, ponadczasową fryzurę, która nigdy nie wychodzi z trendów. Pamiętaj też, że to zadbane włosy będą Twoją wizytówką, bez względu na to, jaki będą miały kolor czy długość.

Niezmiennie modne są długie, proste włosy. Warto by zawsze miały wypielęgnowane końcówki, były rozczesane i lśniące. W tym sezonie hitem będą gładkie, wręcz przylegające do skóry głowy włosy, z przedziałkiem po boku lub na środku. Idealna jest długość włosów za łopatki lub do ramion, nie warto raczej stosować długości średniej. Jeśli stawiasz na prostotę nie cieniuj włosów bowiem odrosty będą wyglądać niekorzystnie.

Jeśli zaś preferujesz włosy krótkie, niezmiennie modny jest bob, najlepszy salon fryzjerski w Warszawie zaproponuje nam również tego rodzaju fryzurę w wersji long bob.

Postaw na kolor. Ten niech będzie idealnie dopasowany do Twojej cery. Jeśli decydujesz się na włosy farbowane niech farba będzie jedynie o kilka tonów jaśniejsza bądź ciemniejsza od naturalnych. Musisz wiedzieć, że już od kilku sezonów modne fryzury to te z odrostami więc zbytnio się nimi nie przejmuj. Ciekawym rozwiązaniem jest nałożenie świetlistych refleksów na końcówki włosów. Te będą trwale ożywiać fryzurę aż do podcięcia nadniszczonych końcówek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.